https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=AW-10814064059%22%3e%3c/script
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac

Doprava

Každý tovar, ktorý ponúkame v našom obchode má v detaile produktu uvedenú svoju dostupnosť. Dostupnosť uvádza dobu, za ktorú Vám bude tovar odoslaný, t.j. expedovaný zo skladu a odovzdaný pošte.

Tovar s označením Skladom odosielame štandardne do 7 pracovných dní.

Tovar s označením Na objednávku odosielame štandardne v priebehu 7 až 10 dní od objednania závisiac od druhu tovaru. (Táto doba predpokladá v daných týždňoch plný počet pracovných dní. Sviatky, dni pracovného pokoja môžu spôsobiť predĺženie dodacej doby.)

Ak sa vyskytnú akekoľvek nepredvídateľné okolnosti, ktoré by mohli zdržať doručenie Vašej objednávky, kontaktujeme Vás telefonicky alebo emailom.

Spôsoby platby:

1. Platba na dobierku - platba v hotovosti pri doručení tovaru, platíte priamo kuriérovi alebo na pošte pri preberaní Vašej zásielky, poplatok 4 € / poplatok závisí od váhy balíka /

Spôsoby a cena doručenia:

1. Slovenská pošta - objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučená zásielka. Štandardná doba doručenia je 1-3 pracovné dní od našej expedície. V prípade, ak v uvedenej dobe, ani nedostanete oznámenie o uložení zásielky na Vašej pošte, kontaktujte nás kvôli číslu zásielky.

Cena doručenia závisí od interne stanovenej celkovej hmotnosti objednaného tovaru (vrátane vyžadovaného obalového materiálu) resp. spôsobu balenia. Príslušná cena je kalkulovaná automaticky a zobrazí sa Vám v košíku pri vytváraní objednávky.

Copyright 2016 - 2024 © oblieckyulusindy
https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=AW-10814064059%22%3e%3c/script